|
|
terug naar vorige scherm |
| 9-3 | Heren 1 begint 2e helft seizoen met nederlaag |
Na voor velen een periode van rust, zaalhockey en vooral winter ging de competitie 7 maart weer van start. Hoewel het zonnetje heerlijk scheen, gooide de snijdende wind roet in het eten. Gelukkig geen regen en dus kon er worden gestart op het semi-waterveld in Son. Son heeft bewezen een stugge ploeg te zijn en met minimale verschillen wedstrijden te winnen/verliezen. Vandaag wederom. 2-0.
Keeper Tim Kesseler is voor de rest van het seizoen vertrokken naar Frankrijk om te werken/bier te drinken/bruin te worden en af en toe misschien wat te sporten. Daarom is Eric Knol (eerdere keeper H1, tot voor vertrek Tim speler H1) weer terug in zijn ‘hok’ gezet, waar hij in de oefenwedstrijden bewees het keepen nog steeds onder de knie te hebben. Af en toe met magistrale reddingen. Oirschot had een goede keeper nodig tegen Son.
De eerste helft was voor de toeschouwer een saai en taai gedeelte. Het spelletje vond plaats op het middenveld met heel af en toe een uitbraak naar de cirkel van de tegenstander. De wil spatte er niet altijd van af. Ondanks een grote kans binnen vijf minuten voor Oirschot. Bas Kemps drong met een individuele actie een heel eind door, maar gaf de voorzet te laat aan de vrijstaande Michiel van Loon. De bal belandde niet in het doel. Uiteindelijk was het de thuisploeg die kon scoren nadat Knol deze nog met zijn helm aangeraakt had.
Na rust is het weer Oirschot die er met de eerste kansen vandoor gaat. Een actie van Geert Kemps over de achterlijn waar meer uit te halen viel. De keeper van Son ging voor de tegenaanval en hield zijn goal schoon. Ook Bart van Straten geeft een schitterende pass in de cirkel die het wederom niet haalt. Als dan de tweede goal van Son volgt, wordt het voor Oirschot lastig om nog punten mee te nemen. De heren weten dit zelf ook maar proberen tot de laatste minuut het doel nog te vinden. Helaas tevergeefs.
Son heeft vandaag niet mooi gespeeld, maar functioneel. Op deze manier wisten zij Oirschot te verslaan en wordt het verschil tussen beide ploegen tot drie punten beperkt. Volgende week de eerste thuiswedstrijd voor heren 1 tegen Peel en Maas, waar vorige keer nog met 7-1 werd gewonnen in heerlijk weer! Hopelijk volgende week een betere uitslag voor Oirschot. Tot zondag!
Komende weken zullen we het ook moeten doen zonder Tom Assouw, hij vertrekt voor een heerlijke reis van zeven weken naar Nieuw-Zeeland. Veel plezier Tom!
|
| |
| |
|
|
dinsdag 7 september 2010
|
|
Aantal leden (info) |
544 |
|
Nu online
|
17 |
|
Leden met @
|
100,0%
|
|
SMS Bereik (teams) |
74,4%
|
|
BAS (% bezetting bar) |
| september |
31,25 % |
| oktober |
22,50 % |
| november |
0 % |
| Recente verslagen |
| Nog geen verslagen. |
|